Wycieczki i wymiana

Nasza szkoła jest wieloletnim uczestnikiem programu unijnego Erasmus+, w ramach którego realizujemy wymianę młodzieży z wieloma krajami (Grecja, Włochy, Chorwacja, Turcja, Węgry, itp.). Stale współpracujemy także z zaprzyjaźnioną szkołą w niemieckim Hattingen, z którą prowadzimy regularną wymianę uczniowską. Mamy w tych dziedzinach działania naprawdę ogromne doświadczenie!

Oprócz wyjazdów możemy poszczycić się także prężnie działającym kołem ekologicznym z mgr Adamem Balonem na czele, który w ramach swoich zajęć realizuje często wyjazdy na warsztaty ekologiczne w różne zakątki Polski. Ponadto każda klasa wyrusza na rajd integracyjny, wycieczkę śladami Patrona do Krakowa i oczywiście coroczne popularne trzydniowie wyjazdy rekreacyjno-integrujące w wybrane przez uczniów okolice. W szkole organizowane są też wyprawy do Wielkiej Brytanii, a wkrótce także do Włoch.

O wycieczkach i projektach realizowanych w naszej szkole przeczytasz także na naszej stronie głównej oraz podstronie dedykowanej projektom.

Skip to content