Dokumenty

Podstawowe dokumenty


JESTEM KANDYDATEM

Poniżej znajdują się dokumenty dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do naszej szkoły. Prosimy o ich wydrukowanie, wypełnienie, a następnie dostarczenie do szkoły.

Dokumenty związane z rekrutacją są przyjmowane od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00.

W dniu 10 lipca (piątek) dokumenty można składać do godziny 15:00.

Ogłoszenie list Kandydatów zakwalifikowanych za:

Pełnomocnictwo

W związku z zapytaniami dotyczącymi możliwości dostarczenia dokumentów kandydatów przez osoby trzecie, dajemy taką możliwość poprzez nadanie pełnomocnictwa osobie, która ma dostarczyć dokumenty. Wzór pełnomocnictwa zamieszczamy poniżej. Dostarczenie dokumentów przez osoby trzecie winno być wykorzystywane w wyjątkowych sytuacjach np. brak obecności w tym czasie ze względu na wykupione wakacje, choroba.


ZOSTAŁEM PRZYJĘTY

Znalazłeś swoje nazwisko na liście przyjętych? Gratulujemy i witamy w naszym gronie! Teraz już tylko ostatnie formalności. Poniższe dokumenty wydrukuj, wypełnij i dostarcz jak najszybciej do szkoły dzięki czemu będziemy mogli sprawnie dokończyć sprawy formalne związane z Twoim przyjęciem w grono Matejkowiczów. Nie zapomnij o zdjęciach do legitymacji.
Gratulujemy wyboru i do zobaczenia! 🙂

Sekretariat szkoły pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

Ogłoszenie list przyjętych za:

Dokumenty dla przyjętego:

Złożenie wniosku o wydanie mLegitymacji jest dobrowolne.
mLegitymacja jest dodatkowym, bezpłatnym udogodnieniem oferowanym przez naszą szkołę dla naszych uczniów. Każdy uczeń, niezależnie od tego czy zdecyduje się na korzystanie z mLegitymacji czy nie, otrzyma papierową legitymację szkolną.

Skip to content